Šiandien

Renginys įvykoKvarteto IPA koncertas

Aprašymas

Lapkričio 24 d. 18:30 val. Kvarteto IPA koncertas
2022-aisiais metais minime vieno garsiausių pasaulio kompozitorių J. Haydn 290-ąją gimimo sukaktį. Visa J. Haydn kūryba yra nepaprastai vertinga, tačiau retrospektyvoje galime pastebėti, kad austrų kompozitorius didžiąją savo gyvenimo dalį paskyrė įvairių kvartetų muzikos kūrimui. Kamerinėje salėje „Polifonija“ klausytojai jau girdėjo šio kompozitoriaus styginių kvartetus, atliekamus Kauno kvarteto, Čiurlionio kvarteto bei METTIS kvarteto.
Kvartetas IPA:
Paulius Biveinis (I smuikas)
Kristina Morozova (II smuikas)
Monika Kiknadze (altas)
Tomas Ramančiūnas (violončelė)
Koncertą ves muzikologė Justė Jankauskaitė.

Programoje: J. Haydn, M. K. Čiurlionio, G. Kuprevičiaus ir E. Balsio kompozitorių kūriniai.

Styginių kvartetas "IPA" (iki 2018 m. buvo žinomas pavadinimu "Projektas A") - profesionalūs menininkai, kurie susibūrė, vedami meninio entuziazmo, kad sukurtų kažką neįprasto ir naujo. Grojantys žymiausiuose Lietuvos kolektyvuose, tokiuose kaip Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras, Synaesthesis ir kt., kvartetas orientuojasi į aukšto profesionalumo meninių programų kūrimą bei atlikimą, tuo pačiu intriguojant žiūrovą neįprastų erdvių ar kūrinių pasirinkimu.
Kvartetas dažnai bendradarbiauja su kitais kolektyvais ir solistais. Pirmas kvarteto koncertas įvyko 2012 m., bendradarbiaujant su Lietuvos nacionaline filharmonija, Trakų pilies didžiojoje menėje, su solistais: smuikininku Džeraldu Bidva ir dainininke Nora Petročenko. Programa – „Pašiauštas barokas". 
2014 m. kvartetas, bendradarbiaudamas su Kauno muzikinio teatro soliste Raminta Vaicekauskaite, paruošė programą „Stiklas, meilė ir kabaretas“, kurią atliko Vilniaus ir Kauno koncertų salėse bei etnokosmologijos muziejaus apžvalgos aikštelėje.
-------------------------------------
Projektą iš dalies remia LR kultūros ministerija ir Šiaulių miesto savivaldybė.
Bilietus galite įsigyti interneto nuorodoje:  TICKETMARKET.LT arba Polifonijos kasoje (Aušros al. 15)
Bilietų kaina 15 ir 10 Eur.
Bilietų rezervacija telefonu: +370 611 41903
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook