Šiandien

Sausio 1d.Vilniaus „Ryto“ JBR antros sezono pusės narystės

Aprašymas

Lietuvos čempionai Vilniaus „Rytas“ tęsia kovas 22/23 sezone, kuriame tęsia JBR klubo idėją, ją atnaujindami ir papildydami naujovėmis!
Svarbu! Šiais metais, JBR narystė, kaip ir anksčiau, suteikia galimybę visą sezoną nemokamai lankytis visose Vilniaus „Ryto“ namų rungtynėse, tačiau norint į jas patekti, ne vėliau kaip 24 val. iki mačo starto, narystės savininkas turės prisijungti prie savo paskyros Kakava.lt svetainėje ir patvirtinti dalyvavimą, t.y. Išsiimti bilietą (-us) savo narystei (-ėms) priskirtose vietose. Kaip tai padaryti, galite sužinoti čia https://www.rytasvilnius.lt/lt/jbr-klubas/dalyvavimo-patvirtinimas/ .
Viso sezono metu gausite nuolatinius priminimus prieš rungtynes, jog nepamirštumėte to padaryti. Tačiau, to nepadarius, 24 val. iki mačo pradžios, narystės bilietas atsidurs viešojoje prekyboje ir į rungtynes patekti nebegalėsite.
Priklausomai nuo pasirinkto narystės tipo, klubo narystė taip pat suteiks:
  • Turinį, t.y. galimybę fanui tapti kasdienio klubo gyvenimo dalimi, gauti įvairaus ir išskirtinio turinio uždaroje fanų grupėje Facebook platformoje.
  • Renginius, t.y. turėti pirmenybę dalyvauti klubo organizuojamuose renginiuose.
  • Marškinėlius – visi klubo nariai gaus firminius klubo marškinėlius.
  • Dovanas, t.y. pagal pasirinktą narystės lygį kas mėnesį gauti įvairias klubo bei jo partnerių dovanas ir ypatingus pasiūlymus.
  • Galimybę gauti nemokamą bilietą į kiekvienas Vilniaus „Ryto“, Vilniaus „Kibirkšties“ bei „Ryto“ jaunimo sistemos komandų namų rungtynes vykstančias „Jeep“ arenoje.
Įsigijus narystę, kviečiame iš karto prisijungti prie JBR klubo Facebook grupės – https://www.facebook.com/groups/763101661465271. Prisijungiant prie grupės jums kaip slaptažodį reikės įvesti savo naujosios narystės septynių skaitmenų kodą.

Jeigu kyla kokių klausimų dėl narystės įsigijimo, prašome susisiekti su sales@bcvilnius.lt
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook