Šiandien

Renginys įvykoTomo Bagdonavičiaus koncertas Pilviškiuose!

  • Data:2023 Sausio 26d., 18:00
  • Vieta:Pilviškių kultūros namai | Vasario 16-osios g. 32, Pilviškiai, Vilkaviškis

Aprašymas

Muzikinis pasimatymas su T. Bagdonavičiumi Pilviškiuose!

???? Sausio 26 d., ketvirtadienį, 18.00 val. kylanti žvaigždė, nuoširdusis dainininkas Tomas Bagdonavičius atvyksta į Pilviškių kultūros namus!

???? Kviečiame visus Pilviškių bei aplinkinių miestelių gyventojus smagiu bei nuoširdžiu muzikiniu pasimatymu praskaidrinti ketvirtadienio vakarą!

???? Bilietus platina Pilviškių kultūros namai (galite įsigyti Centinės parduotuvės II-ame aukšte; tel. 8 656 20 031). Bilieto kaina TIK 7€ (vaikams iki 3m nemokamai). Renginio dieną bilietai po 9€.

⭐️ Tomas Bagdonavičius – ne toks, kokį jį pažįstame iš žiniasklaidos. Skambios antraštės ir pikantiškos dainos buvo skirtos tik atkreipti visuomenės dėmesį. Atlikėjas nebijo rizikuoti ir, kas kitiems atrodo nepasiekiama, Tomui – tik dar vienas laiptelis aukštyn link tikslo – didžiosios scenos. Iš tiesų Tomas - labai nuoširdus ir paprastas žmogus, turintis muzikinį išsilavinimą. Vestuvėse pradėjo dainuoti nuo 16 metų ir pamilo muziką visam gyvenimui. Prieš kelis metus pristatęs keletą skandalingų dainų, dabar Tomas kuria naują repertuarą ir nori parodyti kitą savo pusę.
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook