Šiandien

Renginys įvykoLT Game Jam 2023 Klaipėda

  • Data:2023 Vasario 3d., 18:00
  • Vieta:Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, Klaipėda
  • Bilietai:Pirkti bilietus

Aprašymas

Ar ieškai naujų pažinčių bei patirčių? Gal nori kurti, piešti, programuoti, eksperimentuoti ir smagiai praleisti laiką? Tuomet šis renginys - kaip tik tau!
LT Game Jam 2023 su trenksmu grįžta į visus penkis Lietuvos miestus: Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius ir Panevėžį! LT Game Jam 2023 - tai pasaulinio hakatono Global Game Jam dalis, kurio užduotis - per vieną savaitgalį sukurti veikiantį žaidimo prototipą.
Šis renginys sukels smagių iššūkių tiek pradedantisiems, tiek patyrusiems žaidimų kūrėjams, privers balansuoti tarp nesibaigiančio kūrybiškumo ir laiko planavimo, patikrins komandiškumo ir žaidimų kūrybos gebėjimus. Čia dalyvių laukia 48 valandos inovacijų, eksperimentų, bendradarbiavimo, juoko bei nesibaigiančių kūrybiškų idėjų!
LT Game Jam 2023 galėsi pasisemti ne tik neįkainojamos patirties, tačiau ir vertingų pažinčių su bendraminčiais ar net būsimais bendradarbiais!
Nemokamus bilietus į savo miesto renginį gali rasti čia: https://www.eventbrite.com/e/lt-game-jam-2023-klaipeda-tickets-519694158217.
Prisijungti prie LT Game Jam lokacijos Global Game Jam tinklalapyje gali čia: https://globalgamejam.org/2023/jam-sites/lt-game-jam.
Daugiau informacijos gali rasti renginio Facebook https://fb.me/e/2tS9JfeH7 ir https://www.gamejam.lt.
Ačiū tariame mūsų rėmėjams ir partneriams: Lietuvos kultūros tarybai, Nordcurrent, Estoty, TutoTOONS, Wargaming, SneakyBox, Nesnausk!, Gaideliui ir visai organizatorių komandai bei savanoriams!
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook