Šiandien

Renginys įvykoALIUZIJOS | Fortepijoninis duetas iš Latvijos

Aprašymas

Kovo 23 d., ketvirtadienis, 18.30 val. ALIUZIJOS
Fortepijoninis duetas Antra and Normunds Vīksnes, kitaip dar vaidnamas  AnNo (Latvija)
Duetas yra vienas stabiliausių kamerinės muzikos atlikėjų per visą Latvijos istoriją. AnNo yra dalyvavęs daugelyje tarptautinių kamerinės muzikos festivalių, įrašęs nemažai muzikos kūrinių Latvijos radijuje ir televizijoje, išleido kelis CD. Duetas nuolat koncertuoja. Jų programas sudaro klasikinės ir šiuolaikinės profesionaliosios muzikos kūriniai fortepijonui 4 rankoms, dviem fortepijonams 4 rankoms. Specialiai pianistų Antros ir Normundo duetui yra sukurta ir dedikuota latvių kompozitorių S. Mence, A. Vecumnieks, J. Karlsons, R. Jermaks, R. Kalsons, D. Aperāne, V. Līce, N. Gothams, C. B. Grifin kūrinių, kurių pirmaisiais atlikėjais ir buvo fortepijoninis duetas AnNo. Abu pianistai bendradarbiauja ir su Latvijos nacionaliniu simfoniniu orkestru, Jāzeps Mediņš muzikos mokyklos orkestru, pučiamųjų kvintetu Quintus Animus, taip pat su solistais E. Saksons, R. Manuilovs, A. Sīmanis, A. Ābelīte, A. Nelsons, G. Pabērzs ir kt.
Antra ir Normunds Vīksne yra laimėję pirmąjį prizą I-ame Tarptautiniame fortepijoninių duetų konkurse Lietuvoje (1997), tapo finalistais New York Pro Piano Recital Series JAV (2001). 2001 m. pianistai Antra ir Normunds Vīksne buvo apdovanoti Latvijos didžiuoju muzikos prizu.

Koncerto „Aliuzijos“ programa:
Renāts Cvečkovskis - Partita

Johann Christoph Friedrich Bach - Sonata C Dur, Wf XIII/2

Ferruccio Busoni - Finnländische Volksweisen  op.27, BV 227

Gintaras Sodeika - Cicadas

Urmas Sisask - The Sombrero Galaxy op.119                                    

Juan María Solare - Milonga Nunca Más


---------------------------
* Aliuzija (syn.: užuomina)- stilistinė priemonė, atsitiktinis arba sąmoningas išsireiškimo būdas, savo potekste ar užuominomis keliantis sąsajas su kitu žinomu kontekstu, objektu, faktu, sąvoka ar istorija. Interpretuoti, įžvelgti sąsajas bei daryti išvadas paliekama auditorijai.Bilietus galite įsigyti internetu: www.ticketmarket.lt. Bilietų kaina 11 ir 8 Eur.
arba Polifonijos kasoje (Aušros al. 15). Bilietų kaina 10 ir 7 Eur.
Bilietų rezervacija telefonu: +370 611 41903
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook