Šiandien

Gegužės 3d.Grupės SADBOI koncertas Alytuje!

Aprašymas

Grupė SADBOI atvyksta judinti Alytų!

05.03, trečiadienį, 18 val. jaunatviškoji pop repo grupė atvyksta į Alytaus kultūros centrą!
 Kviečiame trečiadienio vakarą energingai praleisti kartu su grupe Sadboi - atlikėjai supažindins su emocinga savo pačių kurta muzika bei užvedančiais šokių ritmais!

Bilietus platina Alytaus kultūros centro kasa (8 659 86979; Pramonės g. 1B; II–V 10:00–18:00) bei kakava.lt https://kakava.lt/renginys/grupes-sadboi-koncertas-alytuje/5778/9455. Renginio dieną bilietai brangs!

Išgirdus jaunųjų reperių dueto pavadinimą „SADBOI“, greičiausiai ne vienas jų muziką iškart asocijuoja su liūdnu repu ir labai nustemba supratę, kad iš tiesų tai – šokti kviečiantys ritmai su lengvai įsimintinais priedainiais. Grupės kūrybos tikslas – paliesti kiekvieno klausytojo tamsiausius sielos užkaborius, kurie dažniausiai slypi po įprasta kasdienybės kauke.

Kūriniai atspindi mus pačius: aplinkiniams nekeliančius problemų, tačiau kartais nebijančius pasakyti aštrios tiesos į akis. Emocija – svarbiausia, ką mes, dainų tekstų autoriai, galime dovanoti žmonėms, – sako grupės narys Edgaras. Didelį postūmį į priekį grupei suteikė Lietuvos muzikos apdovanojimų „Aukso lašas“ kategorija Metų dainų tekstų autorius, kurioje paminėtas grupės narys Edgaras. 
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook