Šiandien

Lapkričio 17d.Pasaulinė lyderystės konferencija 2023 online

Aprašymas

Lyderi, lapkričio 18 d. laukiame tavęs šių metų Pasaulinėje lyderystės konferencijoje (PLK) internetu!
PLK internetu – tai aukščiausios klasės VIENOS dienos renginys, kuriame pasaulinio lygio vadovų bei Lietuvos lyderių pranešimai transliuojami video formatu specialiai tam skirtoje BigMarker platformoje. Pranešimus papildo gyvas - specialiai online patirčiai pritaikytas vedimas, meniniai ir muzikiniai pasirodymai, kontaktų ir jums reikalingų ryšių mugė bei praktinės diskusijos!
14-tus metus vyksiančioje konferencijoje išgirsi bestselerių autorius Dave Ramsey, James Clear, Craig Groeschel, profesorę Erin Meyer, „Intel“ vadovą Pat Gelsinger ir daugelį kitų pasaulinio lygio pranešėjų.
 ???? TŪKSTANTINĖ LYDERIŲ BENDRUOMENĖ
Lietuvoje PLK konferencija organizuojama jau 14 metų. Dviejų konferencijos dienų metu tapsi šimtatūkstantinės bendruomenės dalimi. Čia renkasi tikri lyderiai, kurie nori ir geba keisti savo aplinką, savo šalį bei visą pasaulį. Tobulėk su jais kartu.
 ???? NEĮKAINOJAMOS PRAKTINĖS ŽINIOS
Konferencijoje dalyvaujantys sričių ekspertai atvirai dalinasi apie savo sėkmes ir nesėkmes, išmoktas pamokas. Konferencijos dalyviai teigia, kad po renginio pastebi akivaizdžius teigiamus pokyčius ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir komandos veikloje. 68 proc. apklaustųjų teigia, kad pagerėjo jų rezultatai. Net 81 proc. respondentų pajuto didesnį pasitenkinimą darbu.
Preliminarus pradžios ir pabaigos laikas šeštadienį nuo 9:00 iki 17:00 val.
Daugiau apie konferenciją: https://lyderiams.lt
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook