Šiandien

Renginys įvykoKalbinė stovykla „KALBA ENGLISH SUMMER CAMP“ Druskininkuose

  • Data:2023 Liepos 9d., 00:00
  • Vieta:Viešbutis „Dainava“ (Maironio g. 22), Druskininkai
  • Bilietai:Pirkti bilietus

Aprašymas

Kviečiame registruotis į smagią ir nepamirštamą tarptautinę anglų kalbos stovyklą Druskininkuose, kurioje draugai, nuotykiai, juokas, žaidimai ir anglų kalba – viskas viename. Ar gali patikėti? Vasarą atostogas leisk su „Kalba.Lt“ ir tobulėk kalbinėje stovykloje „KALBA English Summer Camp“.

Ši stovykla – tai savaitės trukmės anglų kalbos stovykla su nakvyne, kurioje puikiai suderintas stovyklos dienos tvarkaraštis: pusę dienos vyksta aktyvūs, smagūs, emocinį ir fizinį intelektą lavinantys užsiėmimai, kitą pusę dienos – anglų kalbos užsiėmimai su kvalifikuotais dėstytojais. Į stovyklą atvyksta ir vaikai iš kaimyninių šalių – tai sukuria smagią tarptautinę atmosferą.

Kaip ir kiekvienais metais, didžiausias stovyklos dėmesys bus skiriamas stovyklautojų anglų kalbos žinių bei gebėjimų ugdymui. Anglų kalbos užsiėmimų metu bus lavinami visi keturi kalbiniai įgūdžiai: klausymas, skaitymas, rašymas ir kalbėjimas.

Kas įeina į stovyklos kainą?

– Apgyvendinimas „Dainavos“ viešbutyje, Maironio g. 22 Druskininkuose.
– Maitinimas 4-is kartus per dieną, esant galimybei atsižvelgiama į individualius poreikius (alergijas, vegetarišką mitybą ir pan.).
– 20 akad. val. anglų kalbos mokymų programa, parengta remiantis tarptautinių Cambridge egzaminų gairėmis.
– 2 pusės dienos edukacinės išvykos; žygis baidarėmis, vandens pramogos
– Sporto arba meno būreliai.
– Vaikų priežiūra visą parą.
– Nuotraukos iš stovyklos veiklų.

Moksleiviai grįžta į mūsų stovyklą dėl aibės aktyvių veiklų (išvykos, talentų konkursas, protų mūšis, estafetės) – stovyklos metu iš tiesų nėra kada nuobodžiauti. Tėvai labiausiai vertina mūsų atsakingą požiūrį į vaikų priežiūrą ir anglų kalbos įgūdžių lavinimą.
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook