Šiandien

Renginys įvykoNaujametinis QUEEN SHOW. Jeronimas Milius | PALANGA

Aprašymas

Naujieji metai Palangoje su „Queen Show“ – tikra žiemos švenčių ugnis!

Triuškinančia jėga sceną užkariavęs „Queen Show“ su Jeronimu Miliumi kviečia Naujuosius metus pasitikti griausmingai ir su geriausia pasaulio muzika.
Garsiausi „Queen“ hitai skambės paskutinę metų dieną nuo 22.00 Palangos koncertų salėje. Koncerto trukmė 1,5 val.
„Kiekviename mūsų gyvena „vidinis Freddie“ ir per „Queen Show“ jis būna išlaisvinamas“, – sako Jeronimas Milius.
Viename populiariausių tribute projektų „Queen Show“ instrumentus surėmė ypač galingos ir profesionalios pajėgos: Jeronimas Milius (vokalas), Tomas Varnagiris (gitara), Tomas Dičiūnas (klavišiniai), Paulius Vaicekauskas (boso gitara), Jonas Lengvinas (mušamieji) ir galingas pritariantis kolektyvas „Vilnius Voices“ (vad. Kristina Žaldokaitė).
Freddie Mercury dainas atliekantis Jeronimas Milius užkuria tokią ugnį, kad abejingu likti neįmanoma. Jo balso galia ir nepaprasti vokalo duomenys visiems melomanams kelia didelę pagarbą. Iki šiurpuliukų nuostabu stebėti, kaip lengvai ir be įtampos jis gali sudainuoti net sudėtingiausius „Queen“ kūrinius. Tomas Varnagiris ne veltui vadinamas gitaros virtuozu, „Queen“ kūriniai – puiki terpė jo meistriškumui atsiskleisti.
 „Queen Show“ skamba „One Vision“, „We Will Rock You“, „I Want To Break Free“, „Don‘t Stop Me Now“, „Somebody To Love“, „Radio Ga Ga“, „Under Pressure“, „The Show Must Go On“, „We Are The Champions“ ir kiti kūriniai, kuriuos gerbėjai moka mintinai ir drąsiai traukia drauge. Ryškiausias „Queen“ karūnos deimantas – „Bohemian Rhapsody“ – drauge su pritariančia grupe „Vilnius Voices“ suskamba taip, kad pats Freddie nerastų priekaištų.
Nenustebkite, bet „Queen Show“ yra koncertas visai šeimai. Šios grupės gerbėjų amžiaus amplitudė – kaip reta plati: nuo visiškai jaunų veidų, pažinusių ir pamilusių „Queen“ iš filmo „Bohemijos rapsodija“, iki tų, kurie užaugo su šia laikui nepavaldžia muzika.
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook