Šiandien

Renginys įvykoVAGELIS ARENA SHOW

Aprašymas

Savo 28-ąjį gimtadienį šiemet charizmatiškasis atlikėjas Gabrielius Vagelis nusprendė atšvęsti įsimintinai – surengdamas pirmąjį savo karjeroje solinį „Žalgirio“ arenos šou.
„Jausdamas, kokio palaikymo sulaukiu iš jūsų, mielieji, visoje Lietuvoje ir ne tik, matydamas, kaip gausiai renkatės į mano koncertus, supratau, kad labai noriu suburti jus visus ir šiemet savo gimtadienį atšvęsti didžiuliame draugų būryje. Tad lapkričio 16 d. be galo jūsų lauksiu „Žalgirio“ arenoje, o jei klausiate, ko labiausiai noriu dovanų – tai išvysti jus“, – mintimis dalinasi G. Vagelis.
Išskirtinio balso tembro savininkas žada surengti įspūdingą pasirodymą su grupe, šokėjais, inovatyviais techniniais sprendimais ir, žinoma, staigmenomis. Rudenį planuojamas išleisti naujas G. Vagelio albumas, tad „Žalgirio“ arenoje skambės tiek naujos, dar niekur negirdėtos dainos, tiek ir visi didžiausi atlikėjo hitai, kurių pastaruoju metu Gabrielius pažėrė ne vieną.
„Noriu sukurti tokį vakarą, apie kurį visi kalbėtume ir prisimintume dar ilgai. Jam ruošiamės jau dabar, pažadu, kad tikrai jus nustebinsime. Taigi būkite kartu ir viską išvyskite savo akimis“, – paslaptingai kalba G. Vagelis.
Vagelis Arena Show – lapkričio 16 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje.
Pirmieji 500 stovimų bilietų – už mažiausią kainą!
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook