Šiandien

Renginys įvykoTrenksmas - nerk į tekstą!

Aprašymas

Kaip kažkada pasakė vienas išmintingas žmogus – Kaunas myli poeziją, o poezija Kauną! Tik taip sakė ne vienas, o visi nors kartą buvę Kauno sleme ar kituose „Trenksmo“ renginiuose. Todėl Kauno menininkų namų literatūros edukacijos programa „Trenksmas“ tęsia begėdiškus literatūrinius eksperimentus ir drauge su Nacionaliniu Kauno dramos teatru bei Kauno kino centru „Romuva“ kviečia į trijų renginių seriją, kurioje poezija glaustysis su muzika, eis į gatvę ir net užlips į ekraną!
„Trenksmas“ skelbia sezoną ir gegužės 26 d. trankysis Nacionalinio Kauno dramos teatro (NKDT) Mažųjų scenų kiemelyje per Kaimynų dieną, 27 d. jis netils Kauno menininkų namų organizuojamoje Putvinskio gatvės dienoje ir dar gerokai pasiautės birželio 1-ąją Kauno kino centro „Romuva“ vyksiančio vasaros lauko kino sezono atidarymo renginyje.
Gegužės 26 d. 19 val. Mažųjų scenų kiemelis ( Kęstučio g. 62) „Trenksmas – nerk į tekstą!“
Poeziją ir muziką jungiantis renginys – įžanga į festivalį „Nerk į (garso) teatrą“. Laukia netikėta improvizacija – poezijos skaitymai ir gyvai atliekamos muzikinės improvizacijos – prie pulto DJ Deividas Jaroška. Laukiami slemsakytinio žodžio gerbėjai norintys su juo susipažinti. Lauks laisvas, pozityvios energijos nestokosiantis renginys. Publikai atiteks ne tik stebėtojo, bet ir komisijos vaidmuo. Renginį ves slemo gerbėjams pažįstamas Jovaras Kelpšas.
P.S. po poezijos ir muzikos fiestos tame pačiame kiemelyje lauks Kauno kino centro „Romuva“ lauko kino seansas.

Registracija dayviams: https://forms.gle/frWqoVDMDvg89oFL9
 
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook