Šiandien

Spalio 6d.Paroda „Rinkis prekę lietuvišką 2023“

  • Kaunas2023-10-06
  • Kaunas2023-10-07
  • Kaunas2023-10-08

Aprašymas

Bene laukiamiausioje ir mylimiausioje metų parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2023“ Kauno „Žalgirio“ arenoje lankytojus džiugins ne tik dėl siūlomų įsigyti lietuviškų gaminių išskirtinumas, bet ir siūlomų prekių asortimentas. Lankytojai čia galės pasirinkti: nuo maisto ir gėrimų, iki kosmetikos, buitinės chemijos, aprangos ir aksesuarų sprendimų, vietinių gamintojų išpuoselėtų idėjų būstui ir interjerui. Išskirtiniai gaminiai, itin platus prekių asortimentas, kiekvienais metais stebinantys lietuvių gamintojų nauji skoniai, kvapai ir sprendimai kasmet pritraukia ne tik šimtus gamintojų, bet ir tūkstančius lankytojų iš visos Lietuvos.
Parodos išskirtinumas ir tikslai
Pagrindinis parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2023“ išskirtinumas, per 15-iką metų padėjęs užsitarnauti neabejotinas lankytojų simpatijas yra tai, kad čia lankytojai gali rasti išimtinai tik Lietuvoje pagamintus produktus ir gaminius. Dėl šios priežasties, paroda itin mėgiama ir laukiama tų vartotojų, kurie teikia prioritetą vietinių gamintojų produkcijai.
Parodos tikslas – pristatyti Lietuvoje sukuriamus gaminius ir teikiamas paslaugas, skatinti lietuviškų produktų vartojimą, stiprinti šalies gamintojų ir jiems aktualių paslaugų, įrangos tiekėjų bendradarbiavimą. Šiais metais, jubiliejiniame renginyje, parodos organizatoriai lankytojus ir vėl nustebins atrastais orginaliais, vietinių gamintojų sukurtais produktais.
Parodos temos ir iškilmingi aukso medalių apdovanojimai
Parodos „Rinkis prekę lietuvišką“ išskirtinumas ir ilgametė tradicija – geriausių parodoje pristatomų gaminių konkursas. Aukso medaliais, kaip ir kasmet, bus apdovanoti geriausieji, išskirtiniausieji, daugiausiai vertinimo komisijos simpatijų susilaukę maisto ir gėrimų, aprangos, kosmetikos, buitinės chemijos, sprendimų būstui kurėjai ir gamintojai iš visos Lietuvos.
Pirmajame Kauno „Žalgirio“ arenos aukšte, lankytojus pasitiks ir tradicija tapęs, mados mylėtojų kasmet itin laukiamas „Mados pasažas 2023“. Šioje kūrėjų erdvėje, parodos lankytojai galės ne tik apžiūrėti, bet ir įsigyti išskirtinių drabužių, aksesuarų, bižuterijos kūrėjų darbų.

Pagrininės parodos temos:
  • kosmetika ir buitinė chemija;
  • apranga ir aksesuarai;
  • idėjos namams. Interjeras;
  • maistas ir gėrimai.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:. +370 630 09956, arba el. paštu rpl@expo.lt.

Daugiau aktualios informacijos apie parodą: https://www.parodos.lt/parodos/rinkis-preke-lietuviska-2023/

Organizatorius:
UAB „Ekspozicijų centras“
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook