Šiandien

Renginys įvykoParoda „Mados pasažas 2023“

  • Kaunas2023-10-06
  • Kaunas2023-10-07
  • Kaunas2023-10-08

Aprašymas

Paroda „Mados pasažas 2023“ – tai jau tradicija tapęs renginys, išskirtinė erdvė mados kūrėjams visų laukiamoje Lietuvos gamintojų parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2023“. Kiekvienais metais, mados kūrėjams skirta erdvė pritraukia daugiau nei šimtą drabužių, aksesuarų, interjero ir dekoro kūrėjų ir dizainerių bei prekės ženklų iš visos Lietuvos.

Šis renginys, itin mylimas visų tų, kurie savo pasirinkimuose prioritetą teikia Lietuvoje pagamintai produkcijai, puoselėja simpatijas lietuviškiems drabužių bei aksesuarų prekių ženklams, renkasi savo namus puošti produktais, pagamintais tik Lietuvoje. Išskirtinai Lietuvoje pagamintai produkcijai skirtoje ekspozicijoje „Mados pasažas 2023“ lankytojams pristatomos rinkos naujienos, išskirtiniausi, naujausi vietos gamintojų ir kūrėjų gaminiai.

Parodos idėja ir temos

Kiekvienais metais, „Mados pasažas 2023“ į Kauno „Žalgirio“ areną sutraukia dešimtis sėkmingiausių Lietuvos prekių ženklų gamintojus ir kūrėjus iš visos Lietuvos. Ekspozicija, taipogi, pritraukia ir tūkstančius lankytojų, lietuviškos produkcijos gerbėjų iš visos Lietuvos.

Parodos temos:
  • naujausias mados tendencijas atspindinti ir lietuviška kokybe pasižyminti apranga, avalynė, galanterija;
  • išskirtiniai juvelyriniai dirbiniai, aksesuarai, stiliaus detalės;
  • funkcionalūs gaminiai mažylių priežiūrai, mieli ir linksmi drabužiai vaikams;
  • jaukumą kurianti namų tekstilė ir kvapai.
Paroda „Mados pasažas 2023“ lankytojų lauks 2023 m. spalio 6-8 dienomis, Kauno „Žalgirio“ arenoje. Apsilankiusieji „Mados pasažas 2023“, taipogi, galės apsilankyti ir laukiamiausioje metų parodoje e „Rinkis prekę lietuvišką 2023“.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis: +370 652 00745 arba rima@expo.lt.

Detali informacija apie parodą: https://www.parodos.lt/parodos/mados-pasazas-2023/

Organizatorius:
UAB „Ekspozicijų centras“
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook