Šiandien

Spalio 7d.Premjera! Spektaklis „GYVENIMAS DAR PRIEŠ AKIS“ rež. Kirilas

Aprašymas

Klaipėdos jaunimo teatro ir režisieriaus ???????????????????????? ????????????????̌????????????????????, vienintelio Lietuvoje profesionalaus improvizacijos teatro „???????????????????? ????????????????????????“ ???????????????? ???????????????????????? bendras kūrybinis darbas – spektaklis „GYVENIMAS DAR PRIEŠ AKIS“.
BILIETAI : https://www.bilietai.lt/.../premjera-klaipedos-jaunimo.../
Spektaklio dėmesio centre – šešiolikmečių kelias į trisdešimtmetį, paauglių į suaugusius žmones: kokius psichologinius, fiziologinius, socialinius pokyčius šiame etape išgyvena žmogus ir kokią įtaką suaugusiam žmogui daro jo paauglys aš.
Kada ir nuo ko prasideda paauglystė? Kada ir kodėl ji baigiasi? Ar 18-os sulaukęs žmogus jau yra suaugęs? O kada bus suaaugęs? Ką daryti, jei esi suaugęs 13-os, o ką, jei savarankišku nesijauti nei sulaukęs 18-os, nei 30-ies?
Ilgalaikio ir intensyvaus kūrybinio proceso metu spektaklio kūrėjai kalbino keliasdešimt įvairaus amžiaus žmonių ir ieškojo atsakymų į klausimą, kaip visi mes ir kiekvienas atskirai žengiame į ir iš paauglystės. Surinktuose interviu pasikartojančios temos originalioje spektaklio dramaturgijoje bus sujungtos su išskirtiniais kalbintų žmonių ir pačių aktorių gyvenimo momentais. Iš keliasdešimties žmonių sulipdyti 6 skirtingi personažai susitiks spektaklio erdvėje tam, kad dar kartą pabūtų savo paauglystėje, o gal iš jos pagaliau išžengtų.
Iš pirmo žvilgsnio skirtingos Klaipėdos jaunimo teatro ir improvizacijos meistro K. Glušajevo teatrinės mokyklos spektaklyje „Gyvenimas dar prieš akis” atsiskleidžia naujomis perspektyvomis. Spektaklyje kūrėjai siekia atvirai mąstyti apie laiką, kurį kiekvienas patiriame: kartais naiviai ir šviesiai, kartais tamsiai ir maištingai, o kartais tiesiog aklai.
????????????̌????????????????????????????????: ???????????????????????????? ????????????????̌????????????????????????
????????????????????????????????????????????̇: ???????????????? ????̌????????????????????????????????????̇
????????????????????????????????: ???????????????? ????????????????̌????????????????̇, ???????????????????????????? ????????????????????̇????????????, ????????????????????????̇ ????????????????????̇????????????????????̇, ???????????????????????????? ????̌????????????????????????????????̇, ???????????????? ????????????????????????????????????????????????̇.
Rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba, Klaipėdos miesto savivaldybė, SDG.
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook