Šiandien

Renginys įvykoPremjera! AKVARIUMAS (rež. Ieva Stundžytė)

Aprašymas

/dviejų dalių spektaklis pagal Patrick Marber pjesę „Closer“/
 
Teatras ATVIRAS RATAS pristato spektaklį, kurio epicentre – keturi nepažįstamieji, atsitiktinių aplinkybių suvesti ir individualių pasirinkimų nuvesti į gyvenimiškai atpažįstamą bei sapniškai nujaučiamą meilės, geismo, asmeninių kompleksų ir totalios egzistencinės vienatvės apimtą pasirinkimų akistatą, tampančia baisiausiu košmaru.
Teatro, kino bei muzikos sintezė spektaklyje AKVARIUMAS kviečia visus pažįstamus, nepažįstamus, neabejingus, abejingus, empatiškus, ciniškus, nusivylusius bei besiviliančius žiūrovus ATPAŽINTI SAVE TEATRE.
//--Tai melas. Krūva liūdnų, gražiai nufotografuotų nepažįstamų žmonių, o visi tie turtingi šikniai, meno žinovai, aiškina, kaip tai nuostabu, nes tai yra tai, ką jie nori matyti. Tie žmonės nuotraukose liūdni ir vieniši, bet pasaulis nuotraukose atrodo nuostabus. Taigi, paroda veikia raminančiai, kas yra visiškas melas. O kas gali būti patraukliau už didelį saldų melą?--//
Vaidmenis spektaklyje kuria jau puikiai pažįstami ir mylimi ATVIRO RATO kūrėjai, teatro ir kino aktoriai Giedrius Kiela ir Judita Urnikytė, jaunosios kartos aktorius Matas Pranskevičius bei debiutuojanti aktorė Karolina Kildaitė.
//--Melas yra pats smagiausias dalykas, kokį galima turėti, nenusirenginėjant. Bet geriau nusirengti.--//
Spektaklio režisierės Ievos Stundžytės ankstesniuose darbuose nuolat ryškinamas ir dažnai nepatogiai kvestionuojamas žmonių tarpusavio santykių kaleidoskopas šįkart bus atspindėtas AKVARIUME.
//--Kodėl meilės nepakanka?--//
 
Vaidina: Karolina Kildaitė, Judita Urnikytė, Giedrius Kiela, Matas Pranskevičius, Jurgis Marčėnas
Muzika: Jurgis Marčėnas
Scenografija, kostiumai: Laura Luišaitytė
Video režisūra, montažas: Paulius Oficerovas, Dinas Marcinkevičius
Spektaklio idėja ir režisūra: Ieva Stundžytė
 
Spektaklio trukmė: 2 val. su pertrauka
N – 17
 
Spektaklį remia Lietuvos kultūros taryba
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook