Renginys įvyko„The Umbilical Brothers“ | THE DISTRACTION

Aprašymas

Australų komikų duetas „The Umbilical Brothers“ atvyksta į Lietuvą su nauja komedijos programa „The Distraction“! Lapkričio 30 d. Davidas Collinsas ir Shane'as Dundasas surengs jaudinantį šou Vilniuje, koncertų salėje „Compensa“.

„The Umbilical Brothers“ unikalus komedijos fenomenas pasirodymus rengia jau daugiau nei trisdešimt metų. Geriausios komedijos titulą Adelaidės „Fringe“ festivalyje laimėjusio dueto pasirodymus per jų gyvavimo laiką pamilo itin plati publika - juos pamatyti skuba ne tik suaugę, bet ir vaikai.  Žiūrovus savo humoru, kūrybingumu ir energija žavintys komikai jau yra aplankę daugiau nei 40 pasaulio šalių, o jau lapkričio 30 d. šis komikų duetas penktąjį kartą pasirodys ir Lietuvoje.

Naujoje komedijos programoje „The Distraction“,  duetas perima gyvo pasirodymo energiją ir kino reginį, kuriuos sujungia į naują šou, vienu metu rodomą scenoje ir dideliame ekrane. „The Umbilical Brothers“ pažada, kad šis pasirodymas - tai, ko žiūrovai dar niekad nebus regėję.  „The Distraction“  šou įgalins Jūsų priklausomybę nuo ekrano“ - sako jie.
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook