Šiandien

Renginys įvyko„Pasaulio kino vakarai su režisieriumi Audriumi Stoniu“: „Or

  • Data:2023 Lapkričio 30d., 19:00
  • Vieta:M. K. Čiurlionio namai, Vilnius

Aprašymas

Lapkričio 30 d., ketvirtadienį, 19 val. M. K. Čiurlionio namai Vilniuje kviečia tęsti užmiršto arba dažnai neatrasto kino lobyno ir nevienspalvio turinio pasakojimų peržiūras susitikimų ciklo „Pasaulio kino vakare su režisieriumi Audriumi Stoniu“.

Šį kartą jaukioje M. K. Čiurlionio namų salėje bus rodoma Izraelio režisieriaus Erano Kolirino kino juosta „Orkestro vizitas“ („The Band's Visit“, 2007 m.). „Labai gražus, humaniškas ir šiltas filmas. Manau, kad to dabar visiems labai trūksta“, – sako režisierius Audrius Stonys.

Filmas pelnė daugiausiai publikos simpatijų prizų ir iškovojo daugybę prestižinių apdovanojimų: Varšuvos, Kijevo, Tokijo, Kopenhagos, Antalijos, Jeruzalės festivalių „Grand Prix“, Ciuriche buvo apdovanotas už svariausią debiutą, Australijoje gavo garbingą UNESCO premiją, o Europos kino meno akademija oficialiai paskelbė jį svarbiausiu 2007-ųjų atradimu.

Po peržiūros žiūrovai tradiciškai kviečiami pasilikti diskusijai ir aptarti, dalintis įžvalgomis apie matytą kino juostą su režisieriumi Audriumi Stoniu.

Filmo trukmė: 1 val. 27 min.

Renginys nemokamas, be išankstinės registracijos. 
Durys atidaromos 18:30 val.

Daugiau informacijos www.mkcnamai.lt
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook