Šiandien

Renginys įvykoMeilės užsupti | Pianistė Kamilė Zaveckaitė

  • Data:2024 Vasario 14d., 19:00
  • Vieta:ORGANUM koncertų salė, Savanorių pr. 1, Helios City 2a, Vilnius, Vilnius
  • Bilietai:Pirkti bilietus

Aprašymas

,,Meilės užsupti" - Kamilės Zaveckaitės solo fortepijono rečitalis, dedikuotas giliai Roberto ir Klaros Šumanų meilei. Koncerto metu pianistė gilinsis į sudėtingas emocijas ir atsidavimą meilės galiai. Muzikinė kelionė nuves į nuoširdžią, persipynusią su kančia Roberto Šumano aimaną, kuri buvo skirta jo gyvenimo mūzai.  Melodijų švelnumas ir aistra liudija apie unikalų ryšį, intensyviai dalintąsi XIX amžiuje.

Pianistė, kilusi iš Marijampolės, savo pirmąjį valandos trukmės fortepijono rečitalį, surengė vos septynerių metų, būdama Šv. Cecilijos gimnaziste mokytojos A. Radzevičienės fortepijono klasėje. Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos alumnė (E. Jurkevičiūtės klasė) įgyjo bakalauro laipsnį Aukštojoje F. Liszt Muzikos Akademijoje Veimare (Prof. G. Gruzman). Zagrebo Aukštosios Muzikos Akademijoje, kaip Erasmus+ programos studentė, vienerius metus mokinosi pas Prof. R. Dalibaltayan, o šiandien džiaugiasi įgytu magistro laipsniu Vienos Muzikos ir Atlikimo Meno Universitete (Prof. J. Stančul).

Du kartus Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės už nuopelnus Lietuvai apdovanota pianistė yra septyniolikos tarptautinių ir nacionalinių solo bei kamerinės muzikos konkursų laureatė, Richard Wagner Bairoito bendruomenės, Deutschland Stipendium bei Ernst von Siemens stipendininkė. Ambicingoji pianistė yra VšĮ Marijampolės Filharmonija meno vadovė, tarptautinio klasikinės muzikos festivalio ,,Kultūros Savaitė’’ bendraįkūrėja. Pianistė dalinosi scena su tokiais pasaulinio garso muzikantais kaip Martha Argerich, Arcadi Volodos, Elisabeth Leonskaja, taip pat yra aktyvi kamerinės muzikos atlikėja, dirbusi su Camilla Nylund, James Rutherford bei Steven Mead. Kamilė Zaveckaitė yra koncertavusi su Jenaer Philharmonie, Brixen Classics, Kent Philharmonic, Kauno Miesto Simfoniniais Orkestrais bei Klaipėdos Kameriniu Orkestru. 2022-aisiais debiutavo garsiajame ORF - Radiokulturhaus Vienoje, tais pačiais metais laimėjo pagrindinį prizą festivalyje Kaunas Piano Fest - solo pasirodymą su Lietuvos Nacionaliniu Simfoniniu Orkestru Vilniaus filharmonijoje. Nuo 2023-iųjų Kamilė tapo japonų fortepijono firmos YAMAHA artiste.

Programa:
Clara Schumann - Variacijos Roberto Schumann’o tema op.20
Robert Schumann - Bunte Blätter op.99 ("Spalvoti lapeliai")
Robert Schumann / Franz Liszt - ,,Widmung" ("Dedikacija")
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook