Šiandien

Renginys įvykoCitadele Karaliaus Mindaugo taurė (2024. Pusfinaliai

  • Kaunas2024-02-17
  • Kaunas2024-02-18

Aprašymas

2024 m. vasario 17-18 dienomis Kaune nugriaudės laukiamiausias metų krepšinio renginys. Kauno Žalgirio arenoje vyks Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto varžybos. Atvykite ir gyvai stebėkite, kurios komandos kapitonas taurę į viršų kels šį kartą. Atvyksiančių žiūrovų arenoje laukia ne tik krepšinis, bet ir daugybė dovanų, žaidimai pertraukų metų ir visada naujais technologiniais sprendimais stebinanti šou dalis.


Programa:

2024 m. vasario 17 d. (šeštadienis)
15:00 val. I pusfinalis
18:00 val. II pusfinalis

2024 m. vasario 18 d. (sekmadienis)
15:30 val. Rungtynės dėl 3 vietos
18:00 val. „Betsafe“ snaiperio konkursas
19:00 val. Citadele Karaliaus Mindaugo taurės FINALAS

Renginio pertraukų metu Jūsų laukia: dovanos ir interaktyvios pramogos sirgaliams, parodomoji programa bei įspūdingi šou elementai.Į renginio vietą draudžiama įsinešti:
Alkoholiniai gėrimai, ginklai, maistas, pirotechnika, narkotikai, potencialiai pavojingi daiktai (peiliai, ginklai ir kt.), propagandinė atributika, buteliai, puodeliai, kurie pagaminti iš plastmasės/stiklo, maisto produktai/gėrimai, vėliavų stiebai (išskyrus lanksčius plastikinius vėliavų stovus, kurie neviršija 1m ilgio ir 1cm skersmens), gyvūnai, dujų purškalai. Didesnės nei 2,0 x 1,5 m dydžio vėliavos, iš bet kokios medžiagos pagaminti plakatai ir kitos priemonės, kurios rungtynių metu gali būti panaudotos kaip priemonės, apsunkinančios asmenų, sukėlusių ir/ar dalyvavusių, ir/ar nukentėjusių nuo incidentų, tapatybės identifikavimą, tačiau turint didesnio dydžio vėliavas, jos turi būti raštiškai suderintos su LKL klubu arba Lietuvos krepšinio lyga.
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook