Prancūziškos muzikos vakaras „Muzika - emocijų kalba“
Liepos 18 d. 17 val. kviečiame Jus į prancūziškos muzikos vakarą „Muzika - emocijų kalba“ Angelų muziejuje - Sakralinio meno centre (Vilniaus g. 11, Anykščiai).
Vakaro programoje Jūsų lauks 19-20 a. prancūzų muzikos skambesys - išgirsite Jean-Baptiste Weckerlin, Gabriel Faure ir Francis Poulenc kūrinius - muziką, kurioje susipina poetinis jautrumas, elegancija ir laikui nepavaldus grožis.
Otilija Šližienė – vokalistė iš Vyžuonų miestelio, Utenos raj., kur ji gieda Vyžuonų Šv. Jurgio parapijos bažnyčios chore. Otiliją visą gyvenimą lydi meilė muzikai, dainos skambesiui. Atlikėja daugiausia dėmesio skiria sakralinei muzikai, kuri jai yra ir meninės raiškos forma, ir dvasinio įkvėpimo šaltinis. Be bažnytinio choro atlikėja kaip solistė gieda šlovinimo grupėje „Cantores Dei“.
Pastaraisiais metais Otilijos gyvenime muzika suskambo naujomis gaidomis: kartu su muzike Audrone Daujotiene ji tobulina atlikimo meistriškumą ir plečia savo atliekamos pasaulietinės muzikos repertuarą, kurį išgirsite vakaro programoje.
Mecosopranas Otilija Šližienė.
Akompanuoja Audronė Daujotienė.
Renginys nemokamas.