Grįžti į pilną sąrašą

Estafetės

Estafetės

Jei imsitės estafečių, visada bus ką veikti! Yra begalė jų rūšių. Štai keletas pavyzdžių:

Miegok, lėlyte! Kiekvienai komandai ant stalo padedami degtukai, žvakė ir lėlė (arba pagalvėlė). Pirmieji komandų žaidėjai nubėga prie stalo, uždega žvakę, atneša lėlę, perduoda ją antrajam. Šis nubėga prie stalo, padeda lėlę, užpučia žvakę, bėga atgal ir t.t.

Estafetė su žiedu. Pirmasis žaidėjas pakelia žiedą iš gofruoto popieriaus (arba medžiagos), užsimauna jį ant galvos, nupurto žemyn, išlipa iš jo. Antrasis jį pakelia, užsimauna ant galvos ir t.t.

Skrybėlė, šalikas, pirštinės. Pirmasis užsimauna pirštines, užsideda šaliką, skrybėlę, apibėga aplink kėdę, paduoda viską antrajam ir t.t.

Futbolas sėdint. Sėdėdami ant kėdžių ar ant žemės, žaidėjai vienas kitam abiem kojomis spiria didesnį kamuolį (popieriaus gniužulą).

Estafetė su pieštukais. Iš vieno kitam perduodamas toks statinys: ant dviejų pieštukų skersai uždėtas trečias.

Estafetė su adata ir siūlu. Į adatą įveriamas siūlas, adata perduodama kitam, šis ištraukia siūlą, įveria jį pats, perduoda adatą trečiajam ir t.t.

Degtukų estafetė. Pirmasis atsidaro degtukų dėžutę, išima degtukus, išstumia dėžutę, sudeda į ją degtukus, uždaro dėžutę, perduoda kitam.

Nosies estafetė. Pirmasis užsimauna ant nosies degtukų dėžutės viršelį, antrasis į jį įkiša savo nosį. Taip viršelis keliauja nuo nosies ant nosies.

Šaukštų grandinė, žiedo kelionė. Kiekvienas laiko dantyse įsikandęs po šaukštą. Iš šaukšto į šaukštą keliauja gabaliukas cukraus (saga, riešutas). Arba žiedas - nuo vieno šiaudelio ant kito.

Nuotr.sxc.hu
KaVeikti.lt informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook