Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Žaidimui reikės didesnės patalpos. Trukmė - 10 min. Žaidimas tinka tiek vaikams, tiek jaunimui ar suaugusiems. Sukuriama žaisminga atmosfera, žaidėjai įsimena vienas kito vardus ir geriau orientuojasi erdvėje. Žaidimas pritaikytas mažesnėms grupėms nuo 10 iki 20 žaidėjų.

Kiekvienas žaidėjas ant kortelės užrašo savo vardą. Grupė padalinama į dvi dalis: "akluosius" ir "sėdinčiuosius". "Sėdinčiųjų" kortelės sumaišomos. Kiekvienas "aklasis" išsitraukia po vieną kortelę. Šis žaidėjas žaidimo eigoje turi būti surastas "aklojo". Po to "akliesiems" užrišamos akys. "Sėdintieji" pasiskirsto po kambarį ir atsisėda ant žemės. Jie nebegali palikti tos vietos, kol nebus surasti. "Aklieji" vienas po kito sušunka vardą žaidėjo, kurį jiems reikia surasti. Šis trumpai atsako: "Aš čia." Žaidimo metu "aklieji", kad susiorientuotų, gali tik 2 kartus sušukti jų ieškomo žmogaus vardą. Po to, kai "aklasis" suranda "sėdintįjį", abu tyliai pasitraukia į patalpos kraštą. Kai surandami visi "sėdintieji", keičiamasi vaidmenimis ir žaidimas prasideda iš naujo.

Kitas žaidimo variantas: galima žaisti ir su 1 "akluoju", kuris turėtų surasti visus "sėdinčiuosius" (tinka grupėms, kuriose yra apie 10 žaidėjų). Žaidimui reikės skarelės akims užrišti.

Žaidimas padeda išmokti vardus, nugalėti prisilietimo baimę ir susiorientuoti erdvėje. Žaidimas ypač tinka mažesnėms grupėms ir jaunesniems žaidėjams, kuriems patinka būti ieškomiems. Įdomu nustatyti, kur kažkas yra, ir atpažinti liečiant. Vadovas turėtų sekti, kad žaidžiant būtų pakankamai tylu. Dėl šios priežasties žaidimą grupei galima pasiūlyti tik tada, kai žmonės neturi didelio noro judėti.

Nuotr. sxc.hu
KaVeikti.lt informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook