Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Piešimo žaidimai

Piešimo žaidimai

Jei galvojate, ką veikti, kad vakarėlis būtų išties linksmas, nepamirškite ir piešimo žaidimų. Jiems žaisti kompanijoje nebūtinas menininko talentas. Svarbu, kad netrūktų idėjų. Štai keletas tikrai įdomių šios rūšies žaidimų pavyzdžių:

Velnio figūra. Tegul svečiai gerą minutę pažiūri į nupieštą figūrą. Ar sugebės kuris nors nupiešti ją iš atminties?

Užlankstomi piešiniai. Pirmasis, nupiešęs pradžią, ją užlenkia ir perduoda lapą kitam. Taip lapas keliauja iš rankų į rankas, kol pagaliau nupiešiama visa figūra nuo galvos iki kojų. Didesniame lape galima sukurti ir ištisą piešinių seriją. Pirmasis užlenkia savo piešinį tiek, kad matytųsi jo apačia, kitas prijungia prie jos savo piešinį, vėl užlenkia ir perduoda kitam. Tokiu būdu gimsta fantastiškiausios būtybės.

Piešinys su pavadinimu. Vienas ką nors nupiešia ir perduoda kitam, kuris piešiniui sugalvoja pavadinimą. Užlenkęs lapą taip, kad liktų tik pavadinimas, perduoda jį trečiam, kuris pagal jį turi nupiešti piešinį ir t.t. Tokiu būdu išeina tikra piešinių metamorfozė, lyg ir savotiškas psichologinis testas.

Kitas variantas: ant lapų jau nupiešti brūkšniai, kreivės, kabliukai, apskritimai ir pan. Kiekvienas užbaigia piešinį pagal savo sugebėjimus ir fantaziją.

Piešimas su kliūtimis. Klasikinė užduotis - užrištomis akimis nupiešti ant lentos kiaulę. Linksmai nuteikia ir "aklojo" piešinys pagal užsakymą. Pvz., žiūrovai liepia jam nupiešti namą, ir kiekvienas duoda jam nurodymą: "Dabar - duris. Langus. Balkoną". Gana sudėtinga piešti su veidrodžiu rankoje per petį.

Galima surengti ir tokias piešimo varžybas: nupiešti nurodytą figūrą, neatitraukiant rankos nuo lapo.

Nuotr.sxc.hu
KaVeikti.lt informacija

 


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook