Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Priešybės

Priešybės
  1. Liepkite grupės nariams sustoti kambario centre.
  2. Pasakykite žaidimo dalyviams, kad jie turės apibūdinti save, pasirinkdami vieną iš dviejų priešingų reikšmių žodžių, kurie juos geriausiai apibūdina.
  3. Vieną kambario pusę skirkite tiems dalyviams, kurie sutinka su pirmąja nuomone. Kitą kambario pusę - tiems, kurie sutinka su antrąja nuomone. Neleiskite dalyviams likti neutraliems. Jie privalo pasirinkti vieną iš pusių.
  4. Po pirmojo "priverstinio pasirinkimo" liepkite grupės nariams vėl susirinktin į kambario vidurį ir pateikite jiems dvi naujas pasirinkimo galimybes.
  5. Tęskite šį veiksmą. Klausimų metu paprašykite vieno ar dviejų dalyvių iš kiekvienos pusės pasidalinti savo išgyvenimais. Jeigu grupės dalyviai pasiskirstė lygiai į dvi dalis. Liepkite priešininkams paaiškinti savo pasirinkimą.
  6. Paklauskite žaidimo dalyvių, kuris iš dviejų žodfžių juos geriausiai apibūdina?

Liūtas/ėriukas; pagalvė/uola; žiema/vasara; diena/naktis; kelionė/namai; aktyvus/pasyvus; besivaržantis/bendraujantis; linksmintojas/iššaukiantis; drąsus/saugus; pasaulietinis/dvasinis; mąstantis/klausantis; smarkus/švelnus; brangus/nemokamas; dirbti/žaisti; ginčytis/sutikti; fleita/trimitas; daržovės/mėsa; išmonė/laimė; kančia/ekstazė; grupė/individas.

Nuotr.sxc.hu
KaVeikti.lt informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook