Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Priverstinis pasirinkimas - mokykla

Priverstinis pasirinkimas - mokykla
  1. Liepkite visiems grupės nariams susirinkti kambario viduryje.
  2. Pasakykite jiems, kad jie turės pasirinkti vieną iš dviejų žodžių, geriausiai apibūdinantį jų patirtį mokykloje.
  3. Vieną kambario pusę skirkite tiems dalyviams, kurie sutinka su viena nuomone. Neleiskite jiems likti neutraliems. Jie privalo pasirinkti vieną iš pusių.
  4. Po pirmojo "priverstinio pasirinkimo" vėl sustatykite grupės narius į kambario vidurį ir pateikite jiems dvi naujas pasirinkimo galimybes.
  5. Tęskite šį veiksmą. Klausimų metu paprašykite vieno ar dviejų dalyvių iš kiekvienos pusės pasidalinti savo mintimis. jeigu grupės nariai pasiskirsto į dvi lygias dalis, liepkite priešininkams vienas kitam paaiškinti savo pasirinkimą.
  6. Priminkite dalyviams, kad pasirinkimas priklauso ne nuo to, kokia jų mokykla yra, bet nuo to, ką jie patys apie ją mano, ir kokia jų patirtis.
  7. Paklauskite draugų, kuris iš dviejų žodžių tinkamiausias jų patirčiai mokykloje apibūdinti.

Pamiršti/prisiminti; lietus/saulė; užsispyręs/švelnus; pradžia/pabaiga; kartu/atskirai; uždaryta/atidaryta; plaktukas/vinis; klausytojas/kalbėtojas; ramybė/susirūpinimas; pagalba/žiūrėjimas; kūrybingas/tradicinis; orientuotas į save/orientuotas į kitus; ateitis/dabartis; veikla/žinios; trumpųjų distancijų bėgikas/ėjikas; lyderis/pasekėjas; davėjas/ėmėjas; aktyvus/pasyvus; ieškojimas/atkūrimas; senas/naujas; pasaulinis/vietinis.

Nuotr.sxc.hu
KaVeikti.lt informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook