Grįžti į pilną sąrašą

Tomo ir Eli meilės istorija

Tomo ir Eli meilės istorija

Reikia pristatyti liūdną meilės storiją kaip vertybių įvertinimo užduotį. Garsiai perskaitoma istorija. Dalyviai pirmame etape paprašomi išranguoti istorijos veikėjus pagal jų poelgių blogumą - kas pasielgė blogiausiai - pirmoje vietoje, mažiau blogai - antroje ir t.t.

Tada dalyviai sujungiami į grupeles ir turi sudaryti bendrą sąrašą veikėjų, išranguota ta pačia sąlyga. Tada visi susirenka bendrai, sukabinami sąrašai veikėjų, bandoma atrasti panašumus ir skirtumus, vėl garsiai išsakomi argumentai, jeigu išeina, prieinama prie bendro sprendimo.

Geriausiai būtų nenaudoti matematinio metodo (kas daugiau už kažką balsuoja), o diskutuoti ir aptarti, kas gerai, kas blogai.

Liūdna meilės istorija:
Eli myli Tomą, kuris gyvena kitame upės krante. Potvynis sunaikino visus tiltus iš vieno kranto į kitą. Liko vienintelė valtis persikelti per upę. Eli prašo Sinbado, valties savininko, kad šis perkeltų Eli į kitą upės krantą. Sinbadas sutinka, bet už tai reikalauja, kad Eli su juo permiegotų.
Eli nežino, ką daryti, ir bėga pas mamą pasiklausti, kaip jai elgtis. Motina sako, kad ji nenori kištis į Elės reikalus. Susijaudinusi Eli permiega su Sinbadu, kuris ją vėliau perkelia per upę. Eli linksmai nubėga pas Tomą, apkabina jį ir papasakoja visą istoriją. Tomas grubiai ją atstumia ir Eli pabėga.
Netoli Tomo namų Eli sutinka Joną, geriausią Tomo draugą. Ji viską jam papasakoja. Jonas sumuša Tomą už tai, ką jis padarė Eli ir nueina šalin drauge su ja.

Nuotr.sxc.hu
KaVeikti.lt informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook