Šiandien

Apie KąVeikti.lt

KAS YRA Kaveikti.lt?

Kaveikti.lt - tai informacinis laisvalaikio ir pramogų portalas. 

Projektas Kaveikti.lt sėkmingai įgyvendina savo pagrindinę idėją - surinkti ir patogiai, vienoje vietoje vartotojui pateikti visas Lietuvoje veikiančias įstaigas, įmones, bendroves, susijusias su laisvalaikiu plačiąja prasme. Čia lankytojas lengvai ras visas maitinimo įstaigas, pramogų kompleksus, klubus, kaimo turizmo sodybas, viešbučius, nevyriasybines organizacijas, kelionių agentūras bei dar daugelį kitų įmonių, teikiančių su laisvalaikiu susijusias paslaugas.

 

KaVeikti.lt PASKIRTIS:

Portalo paskirtis - skelbti laisvalaikio, užimtumo, kultūrinio gyvenimo naujienas bei įdomybes iš visos Lietuvos.

Išskirtinės KaVeikti.lt SAVYBĖS:

  • Ypač patogus ir lengvas būdas rasti visą reikiamą informaciją apie laisvalaikį, pramogas bei su tuo susijusias visos Lietuvos įmones ir įstaigas.
  • Registruoti vartotojai, prisijungę prie sistemos, gaus individualią, tik jiems rūpimą informaciją.
  • Galimybė patiems vartotojams reitinguoti, vertinti, komentuoti svetainės rašinius, suteikia portalui interaktyvumo.
  • Portale esantys straipsniai, išsiskiria originaliais patarimais bei netikėtais pasiūlymais.

 

KaVeikti.lt MISIJA:

Sukurti virtualią erdvę, kurioje vartotojas galės lengvai rasti visą informaciją apie visą jį dominantį laisvalaikį ir pramogas.

KaVeikti.lt portalas yra labai lengvai naudojamas, suprantamas bei prieinamas kiekvienam, ieškančiam, ką veikti.

 

KaVeikti.lt ŠŪKIS:

„VISADA YRA KĄ VEIKTI!“

Tai ne tik mūsų šūkis, iššūkis, bet ir gyvenimo kredo, kurį sieksime įskiepinti ir savo  lankytojams! Šūkis atspindi plačią portale siūlomų veiklų sritį. Portalas Kaveikti.lt orientuotas į alternatyvių pramogų išsiilgusius vartotojus. Juk dažnai iš aplinkinių girdime klausimą - „Ką veikti?“. O būna, kad ir patys savęs klausiame - „Na ką man šiandien veikti?“

Nuo šiol nereikės nei kitų, nei savęs to klausinėti. Nes Jūms jau yra sukurtas laisvalaikio ir pramogų portalas KaVeikti.lt!

 

 KaVeikti.lt SIMBOLIS:

Portalo Kaveikti.lt simbolis - VOVERĖ.

Kaveikti.lt komanda veikia Lietuvoje, rašo apie pramogas bei laisvalaikį Lietuvoje. Tad buvo nuspręsta, kad ir portalo simbolis turi būti lietuviškas. O VOVERĖ - tai lietuviams gerai žinomas ir dažnai sutinkamas, judrus, veiklus, smalsus, mielas, visiems pažystamas gyvūnėlis. Remiantis savo simboliu, formuojama ir portalo Kaveikti.lt įvaizdžio koncepcija.

Kaveikti.lt – tai greitas, guvus, visur spėjantis ir viską fiksuojantis bei nuolatos veikiantis ir žinantis ką veikti portalas.

Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook