Liepos meno degustacijos
Meno degustacija – tai mūsų užpatentuotas pramoginis pažintinis renginys, kai meno kūriniai eksponuojami ant molbertų po du, juos keičiant ir komentuojant. Per 1,5 val. pristatome po keletą 10-ties menininkų kūrinių.
Kiekvieną mėnesį meno degustacijos būna skirtingos. Pamatyk per 50 kūrinių gyvai!
Renginys skirtas tiek meno žinovams, tiek pradedantiems domėtis menu. Pageidaujantys galės įsigyti paveikslų, skulptūrų, žymių dailininkų miniatiūrų. Jūsų laukia loterija ir meno prizai, vaišinsime vynu.
Vedėja – galerininkė Vilma Jankienė.
Trukmė 1.5 val.
Bilietai galerijoje iš anksto arba Payseroje.
Vietų kiekis ribotas, dėl to turint kvietimą/dovanų kuponą reikalinga registracija el. paštu [email protected] arba telefonu +37061619201.
LIEPOS MĖNESĮ PRISTATOMI MENININKAI:
Remigijus Treigys, fotografija, Klaipėda
Juozas Budraitis, fotografija, Vilnius
Toma Šlimaitė, grafika, Klaipėda
Dita Lūsė, tapyba, Ryga
Ieva Dževečkienė, akvarelė, Vilnius
Šalnė Balčiūnaitė, vitražas, Vilnius
Marija Benetytė, tapyba, Vilnius
Damon Kowarsky, grafika, piešiniai, Australija
Hyunju Kim, piešiniai, Korėja
Eglė Pakšytė, tapyba, Vilnius
Viršelyje – Šalnė Balčiūnaitė, vitražas